Date | Player Name | Team Name | Complex | Distance |
3/4 | Angel Purcell | HS Carolina Change-Ups (Gold) | Wendell | 200 ft |
3/11 | Brooklyn Davis | 14U Carolina Naturals | Cary | 200 ft |
3/11 | Brooklyn Davis | 14U Carolina Naturals | Cary | 200 ft |
3/11 | Bailey Radford | HS Garner Elite (06) (24/25/26) | Cary | 200 ft |
3/19 | Mariah Harris | HS Lady Venom (07) | Greenville | 200 ft |
3/19 | Aliyah Croll | HS Carolina Copperheads (07/08) | Greenville | 200 ft |
3/25 | Cayley Stokes | HS Virginia Southern Storm (Burke) | Rocky Mount | 200 ft |
4/1 | Makenzie Gilbert | 14U Carolina Flames (09) | Smithfield | 200 ft |
4/1 | Grayson Gillikin | 14U Carolina Flames (09) | Smithfield | 200 ft |
4/1 | Bailey Tyndall | 14U Rebellion (Tyndall) | Smithfield | 200 ft |
4/1 | Blake Vick | HS Lady Venom | Smithfield | 200 ft |
4/1 | Lexi Phillips | HS Lady Venom | Smithfield | 200 ft |
4/1 | Tyianna Cummings | HS NC Cyclones (Eddie) | Smithfield | 200 ft |
4/1 | Gracin Johnson | HS NC Cyclones (Eddie) | Smithfield | 200 ft |
4/1 | Victoria Bryant | HS Carolina Outlaws | Smithfield | 200 ft |
4/1 | Meagan Worley | HS NLTC Crossfire Elite | Smithfield | 200 ft |
4/1 | Alyssa Johnson | HS Carolina Copperheads (07/08) | Smithfield | 200 ft |
4/29 | Brinley Drayna | HS Carolina Cyclones (02) | Rocky Mount | 200 ft |
4/29 | A’Nya Cooke | 14U Southern Chaos (09) | Clayton | 200 ft |
4/29 | Mariah Ohlson | 14U NLTC Crossfire Futures | Clayton | 200 ft |
4/29 | Candace Wingste | 14U Stars Fastpitch (Crabtree) | Clayton | 200 ft |
4/29 | Sydney Lusk | HS Triangle Lightning (Cooke) | Clayton | 200 ft |
4/29 | Rhaegan Wells | 10U Carolina Change-Ups (Wagner) | Whiteville | 200 ft |
4/29 | Heidi Wagner | 10U Carolina Change-Ups (Wagner) | Whiteville | 200 ft |
5/6 | Takyra McLean | HS Southern Sandsharks | Kinston | 200 ft |
5/6 | Takyra McLean | HS Southern Sandsharks | Kinston | 200 ft |
5/6 | Hayley Pugh | HS Carolina Copperheads (07/08) | Kinston | 200 ft |
5/6 | Jessica Proctor | HS NC Raiders (07) | Cary | 200 ft |
5/6 | Makenzie Herring | HS LLG (Jordan) | Cary | 200 ft |
5/13 | Sydney Lusk | HS Triangle Lightning (Cooke) | Raleigh | 200 ft |
5/13 | Sydney Lusk | HS Triangle Lightning (Cooke) | Raleigh | 200 ft |
5/13 | Megan Harrold | HS Fuquay Phenoms (07/08) | Raleigh | 200 ft |
5/13 | Megan Harrold | HS Fuquay Phenoms (07/08) | Raleigh | 200 ft |
5/13 | Sam Langdon | HS Fuquay Phenoms (07/08) | Raleigh | 200 ft |
5/13 | Nicole Norman | HS Lady Heels (07/08) (McDonald) | Raleigh | 200 ft |
5/13 | Nicole Norman | HS Lady Heels (07/08) (McDonald) | Raleigh | 200 ft |
5/13 | McKenzie McDonald | HS Lady Heels (07/08) (McDonald) | Raleigh | 200 ft |
5/13 | Riley Phelps | HS High Voltage (Swayne) | Raleigh | 200 ft |
5/13 | Natalie Meads | HS High Voltage (Swayne) | Raleigh | 200 ft |
5/13 | Miranda Parker | HS High Voltage (Swayne) | Raleigh | 200 ft |
5/13 | Aliyah Croll | HS Carolina Copperheads (07/08) | Raleigh | 200 ft |
5/13 | Reese Minor | HS Next Top Recruits (Durham) | Raleigh | 200 ft |
5/13 | Anna Neal | HS Lady Venom | Raleigh | 200 ft |
5/13 | Daphne Hall | HS Carolina Chaos | Raleigh | 200 ft |
5/13 | Cheyene Critchlow | HS OBX Softball | Raleigh | 200 ft |
5/13 | Laila Gibson | 14U COB Lady Shockers (09) | Raleigh | 200 ft |
5/13 | Autumn Yeager | 14U Carolina Stingers (Smith) | Raleigh | 200 ft |
5/13 | Lilly Stephens | 14U NLTC Crossfire Futures | Raleigh | 200 ft |
5/13 | Lilly DaVia | 14U NC Challengers ( Craft) | Raleigh | 200 ft |
5/13 | Kerra Towler | 12U All-American Fastpitch Elite (Gooch) | Raleigh | 200 ft |
5/20 | Brinley Drayna | HS Carolina Cyclones (02) | Kinston | 200 ft |
5/20 | Brinley Drayna | HS Carolina Cyclones (02) | Kinston | 200 ft |
5/20 | Hannah Lee | HS Carolina Copperheads (07/08) | Kinston | 200 ft |
5/20 | Hannah Lee | HS Carolina Copperheads (07/08) | Kinston | 200 ft |
5/20 | Jamari Moss | HS All-American Fastpitch Elite (Cozart) | Clayton | 200 ft |
5/20 | Mia Best | HS All-American Fastpitch Elite (Cozart) | Clayton | 200 ft |
5/20 | Terrie Thornton | HS All-American Fastpitch Elite (Cozart) | Clayton | 200 ft |
5/20 | Peyton Woods | HS Carolina Storm Surge (08) (TeamRee) | Clayton | 200 ft |
5/20 | Cassidy Newcomb | HS Virginia Southern Storm (Burke) | Clayton | 200 ft |
5/20 | Daisy Baez | HS Carolina Storm Surge (Gold) | Clayton | 200 ft |
5/20 | Alyssa Meyer | HS Garner Elite (06) (24/25/26) | Clayton | 200 ft |
5/20 | Madi Ford | HS COB Lady Shockers | Clayton | 200 ft |
5/20 | Raleigh Torturel | 14U Carolina Naturals | Clayton | 200 ft |
5/20 | Dakota Moore | 14U A2K Softball | Clayton | 200 ft |
6/3 | Brittany Stephens | HS Garner Elite (06) (24/25/26) | Smithfield | 200 ft |
6/3 | Brittany Stephens | HS Garner Elite (06) (24/25/26) | Smithfield | 200 ft |
6/3 | Sarah Hess | HS Garner Elite (06) (24/25/26) | Smithfield | 200 ft |
6/3 | Sarah Hess | HS Garner Elite (06) (24/25/26) | Smithfield | 200 ft |
6/3 | Bailey Radford | HS Garner Elite (06) (24/25/26) | Smithfield | 200 ft |
6/3 | Joelyn Altiers | HS Xalt Power (Altiers) | Smithfield | 200 ft |
6/3 | Joelyn Altiers | HS Xalt Power (Altiers) | Smithfield | 200 ft |
6/3 | Morgan Smith | HS Xalt Power (Altiers) | Smithfield | 200 ft |
6/3 | Sara Coleman | HS Mojo (Johnson) | Smithfield | 200 ft |
6/3 | Sara Coleman | HS Mojo (Johnson) | Smithfield | 200 ft |
6/3 | Kalissa Williams | HS Lady Venom | Rocky Mount | 200 ft |
6/3 | Tiara Stueck | HS Chaos Elite | Whiteville | 200 ft |
6/3 | Tiara Stueck | HS Chaos Elite | Whiteville | 200 ft |
6/3 | Emma Turbeville | HS Chaos Elite | Whiteville | 200 ft |
6/3 | Ennovi Sandoval | HS Force Elite (Wallace) | Whiteville | 200 ft |
6/10 | Kaylee Love | HS Triangle Lightning (Black) | Kinston | 200 ft |
6/10 | Kaylee Love | HS Triangle Lightning (Black) | Kinston | 200 ft |
6/10 | Salease George | HS Rebellion (Blue) | Kinston | 200 ft |
6/10 | NeVaeha George | HS Rebellion (Blue) | Kinston | 200 ft |
6/10 | Kendall Strickland | HS Virginia TopHand Storm (Wade) | Kinston | 200 ft |
6/10 | Anna Summerline | HS Shockers II | Kinston | 200 ft |
6/10 | Kayleigh Merritt | HS NLTC Crossfire Futures | Smithfield | 200 ft |
6/10 | Lilly Stephens | HS NLTC Crossfire Futures | Smithfield | 200 ft |
6/10 | Maria Ohlsen | HS NLTC Crossfire Futures | Smithfield | 200 ft |
6/10 | Bryana Denny | HS Carolina Wrens | Smithfield | 200 ft |
6/10 | Lauren Sehnke | HS Team SOS (Carr) | Loris | 200 ft |
6/17 | Avery West | 14U Hampton Roads Warriors (09) | Greenville | 200 ft |
6/17 | Sydney Bisson | HS Carolina Outlaws | Wendell | 200 ft |
6/17 | Kaylie Cook | HS Carolina Outlaws | Wendell | 200 ft |
6/17 | Ava Primak | HS NC Challengers (08) | Wendell | 200 ft |
6/17 | Greenleigh Gleason | HS Carolina Storm Surge (Gold) | Wendell | 200 ft |
6/24 | Hailey Hughes | 14U Stars Fastpitch (Crabtree) | Clayton | 200 ft |
6/24 | Hailey Hughes | 14U Stars Fastpitch (Crabtree) | Clayton | 200 ft |
6/24 | Kayla Wozniak | HS Lady Phantoms | Clayton | 200 ft |
6/24 | Emily Capps | HS Lady Phantoms | Clayton | 200 ft |
6/24 | Bailey Johnson | HS NLTC Crossfire (08) | Clayton | 200 ft |
6/24 | Ellan Poulk | HS Holly Spring Thunder | Clayton | 200 ft |
6/24 | Chica Amador | HS Lady Eagles Elite | Clayton | 200 ft |
6/24 | Gracie Giron | HS Triangle Lightning (Cooke) | Clayton | 200 ft |
6/24 | Jaedyn Altiers | HS Xalt Power (Altiers) | Clayton | 200 ft |
6/24 | Hailey Hoeft | HS Cleveland Angels (08/09) | Clayton | 200 ft |
6/24 | Zoey Nowell | 14U Carolina Shockwave (Black) | Clayton | 200 ft |
6/24 | Riley Phelps | HS High Voltage (Swayne) | Greenville | 200 ft |
6/24 | Natalee Meads | HS High Voltage (Swayne) | Greenville | 200 ft |
6/24 | Miranda Parker | HS High Voltage (Swayne) | Greenville | 200 ft |
6/24 | Morgan Dawson | HS Carolina Travelers (Scott) | Wilmington | 200 ft |
6/24 | Morgan Dawson | HS Carolina Travelers (Scott) | Wilmington | 200 ft |
6/24 | Kassidy Mills | HS Carolina Cardinals (Wade) | Wilmington | 200 ft |
6/24 | Jillian Brunton | HS Carolina Cardinals (Wade) | Wilmington | 200 ft |
6/24 | Lilli Stephens | HS NLTC Crossfire Futures | Wilmington | 200 ft |
7/1 | Kelly Anderson | HS FCA Pee Dee (Cothran) | Fayetteville | 200 ft |
7/1 | Lauren Hilburn | HS FCA Pee Dee (Cothran) | Fayetteville | 200 ft |
7/1 | Imari Jordan | HS FCA Pee Dee (Cothran) | Fayetteville | 200 ft |
7/1 | Tiara Stueck | HS Chaos Elite | Fayetteville | 200 ft |
7/1 | Alyssa Stone | HS Chaos Elite | Fayetteville | 200 ft |
7/1 | Mikayla English | HS Chaos Elite | Fayetteville | 200 ft |
7/1 | Brooklyn Davis | HS Carolina Naturals (09) | Fayetteville | 200 ft |
7/8 | Jamari Moss | HS All-American Fastpitch Elite (Moss) | Clayton | 200 ft |
7/8 | Jamari Moss | HS All-American Fastpitch Elite (Moss) | Clayton | 200 ft |
7/8 | Lenita Byson | HS Williamsburg Starz (Gold) (Ellis) | Clayton | 200 ft |
7/8 | Mason Browning | HS Williamsburg Starz (Gold) (Ellis) | Clayton | 200 ft |
7/8 | Kideja Rogers | HS Carolina Ghost Riders | Clayton | 200 ft |
7/8 | Grace Anderson | HS Carolina Wrens | Clayton | 200 ft |
7/8 | Nyarrah Bautista | HS NC Ruthless | Clayton | 200 ft |
7/8 | Rebekah Howard | HS Shockers II | Clayton | 200 ft |
7/8 | Mya Clay | 14U Freedom Fastpitch (Red) | Nichols | 200 ft |
7/8 | Payten Sawyer | 14U Freedom Fastpitch (Red) | Nichols | 200 ft |
7/8 | Ava Claire Clark | 14U Knockouts (Millen) | Nichols | 200 ft |
7/8 | Annabelle Spivey | 14U C35 Storm (Spivey) | Nichols | 200 ft |
7/8 | Kaleigh Little | 14U Team SOS (Stewart) | Nichols | 200 ft |
7/8 | Marissa Smith | HS Scotland Bombers | Nichols | 200 ft |
7/8 | Katie Dallas | HS Coastal Force | Nichols | 200 ft |
7/15 | Holland Miller | HS LLG (Jordan) | Cary | 200 ft |
7/15 | Ty Rone | 14U NC Blackhawks Elite (Fipps) | Fayetteville | 200 ft |
7/16 | McKenzie Powell | HS All-American Fastpitch Elite (Cozart) | Cary | 200 ft |
7/22 | Emili Payton Ward | 14U Firecrackers (Fogle) | Loris | 200 ft |
7/22 | Aaliyah Lewis | 14U Firecrackers (Fogle) | Loris | 200 ft |
7/22 | Sara Coleman | 14U Coastal Carolina Heat | Loris | 200 ft |
7/22 | Zoe Scarce | 14U Freedom Fastpitch (Red) | Loris | 200 ft |
7/22 | Icelyn Sheriod | HS Bad Medicine | Loris | 200 ft |
7/22 | McKenna Andrew | HS Williamsburg Starz (Gold) (Ellis) | Raleigh | 200 ft |
7/22 | McKenna Andrew | HS Williamsburg Starz (Gold) (Ellis) | Raleigh | 200 ft |
7/22 | Mason Browning | HS Williamsburg Starz (Gold) (Ellis) | Raleigh | 200 ft |
7/22 | Kassidy Mills | HS Carolina Cardinals (Wade) | Raleigh | 200 ft |
7/22 | Kassidy Mills | HS Carolina Cardinals (Wade) | Raleigh | 200 ft |
7/22 | Jillian Brunton | HS Carolina Cardinals (Wade) | Raleigh | 200 ft |
7/22 | Aliyah Croll | HS Carolina Copperheads (07/08) | Raleigh | 200 ft |
7/22 | Aliyah Croll | HS Carolina Copperheads (07/08) | Raleigh | 200 ft |
7/22 | Aliyah Croll | HS Carolina Copperheads (07/08) | Raleigh | 200 ft |
7/22 | Morgan McAuley | HS Lady Dukes (Mason) | Raleigh | 200 ft |
7/22 | Kasey Wallace | HS Garner Elite (08) | Raleigh | 200 ft |
7/22 | Karma Morrison | HS Next Top Recruits (Checkan) | Raleigh | 200 ft |
7/22 | Allyson Parrott | HS Carolina Wrens | Raleigh | 200 ft |
7/22 | Blake Vick | HS Team Shepherds | Raleigh | 200 ft |
7/23 | Morgan McAuley | HS Lady Dukes (Mason) | Raleigh | 200 ft |
7/23 | Hayley Pugh | HS Carolina Copperheads (07/08) | Raleigh | 200 ft |
7/23 | Angel Purcell | HS Carolina Change-Ups (Gold) | Raleigh | 200 ft |
7/23 | Mason Browning | HS Williamsburg Starz (Gold) (Ellis) | Raleigh | 200 ft |
7/29 | Sarah Grace Goff | 14U Carolina Elite SC (Bullard/Drotar) | Florence | 200 ft |
7/29 | Takyra Boyd | HS NC Cyclones (Jade) | Florence | 200 ft |
7/29 | Samantha McGhee | HS Carolina Wrens | Cary | 200 ft |
7/29 | Kierston Cox | HS Lady Phantoms | Kinston | 200 ft |
7/29 | Rylan Wade | HS Shockers (09) | Kinston | 200 ft |
7/29 | Sydney Lusk | HS Triangle Lightning (Cooke) | Kinston | 200 ft |
8/5 | Maci Sellers | HS Lady Heels (Maslowski) | Clayton | 200 ft |
8/5 | Hollie Scott | HS Carolina Copperheads (07/08) | Clayton | 200 ft |
8/5 | Candi Mann | HS Rebellion (Blue) | Clayton | 200 ft |
8/5 | BaileyPadgett | HS Mojo (Johnson) | Loris | 200 ft |
8/5 | BaileyPadgett | HS Mojo (Johnson) | Loris | 200 ft |
8/5 | Cameron Honeycutt | HS Freedom Fastpitch | Loris | 200 ft |
8/5 | Payten Sawyer | HS Freedom Fastpitch | Loris | 200 ft |
8/5 | Hayleigh Atkinson | HS Dixie Chix | Loris | 200 ft |
8/5 | Haven Wittkofsky | HS NC Cyclones (Jade) | Loris | 200 ft |
8/5 | Emma Bradley | HS Force Elite (2027/2028) | Loris | 200 ft |
8/12 | Jourdan Joe | HS NLTC Crossfire Premier | Cary | 200 ft |
8/12 | Kayce Locklear | 10U Lady Swag | Loris | 200 ft |
8/19 | Courtney Hoggard | HS Carolina Shockwave (Teal) | Raleigh | 200 ft |
8/19 | Landry Miller | HS Carolina Shockwave (Teal) | Raleigh | 200 ft |
8/19 | Kaylee Bowers | HS Lady Dukes (Colleran) | Raleigh | 200 ft |
8/19 | Carolina Brown | HS Lady Dukes (Colleran) | Raleigh | 200 ft |
8/19 | Michelle Wirth | HS Carolina Naturals | Raleigh | 200 ft |
8/19 | Haylee Ezzell | HS Carolina Naturals | Raleigh | 200 ft |
8/19 | Ruth Rick | HS Lady Phantoms | Raleigh | 200 ft |
8/19 | Haven Wittkofsky | HS NC Cyclones (Jade) | Raleigh | 200 ft |
8/19 | Aliyah Croll | HS Carolina Copperheads (07/08) | Raleigh | 200 ft |
8/19 | Emma Bailey | HS High Voltage (Swayne) | Raleigh | 200 ft |
8/19 | Whitney White | 12U Carolina Shockwave (Ashley) | Raleigh | 200 ft |
8/26 | Kalissa Williams | HS NC Fierce | Cary | 200 ft |
8/26 | Lenayah Jackson | HS NC Fierce | Cary | 200 ft |
8/26 | Rachael Baldyga | HS Next Top Recruits (Durham) | Cary | 200 ft |
8/26 | Jazzmyn Ohlson | HS Team NLTC Showcase | Clayton | 200 ft |
8/26 | Stephanie Davis | HS Team NLTC Showcase | Clayton | 200 ft |
8/26 | Hollie Scott | HS Team NLTC Showcase | Clayton | 200 ft |
8/26 | Rebekah Howard | HS Shockers II | Clayton | 200 ft |
8/26 | Rebekah Howard | HS Shockers II | Clayton | 200 ft |
8/26 | Juli McAllister | HS Cleveland Angels (08/09) | Clayton | 200 ft |
8/26 | MaKayla Benton | HS Garner Elite (Simonson) | Clayton | 200 ft |
8/26 | Addie Louder | HS Lady Dukes Triangle | Clayton | 200 ft |
9/9 | Aziyah Boyer | HS Rebellion (Tyndall) | Greenville | 200 ft |
9/9 | Aziyah Boyer | HS Rebellion (Tyndall) | Greenville | 200 ft |
9/9 | Lenayah Jackson | HS NC Fierce | Greenville | 200 ft |
9/9 | Natalee Meads | HS High Voltage (Swayne) | Greenville | 200 ft |
9/16 | Makinzie Stokley | HS Carolina Shockwave (Teal) | Raleigh | 200 ft |
9/16 | Makinzie Stokley | HS Carolina Shockwave (Teal) | Raleigh | 200 ft |
9/16 | Landry Miller | HS Carolina Shockwave (Teal) | Raleigh | 200 ft |
9/16 | Landry Miller | HS Carolina Shockwave (Teal) | Raleigh | 200 ft |
9/16 | Callie Tyndall | HS Rebellion (Tyndall) | Raleigh | 200 ft |
9/16 | Sarah Kirby | HS Rebellion (Tyndall) | Raleigh | 200 ft |
9/16 | Aziyah Boyer | HS Rebellion (Tyndall) | Raleigh | 200 ft |
9/16 | Jourdan Joe | HS Crossfire Fastpitch Premier | Raleigh | 200 ft |
9/16 | Kennidy Kirby | HS Unity 24/25 (NC) | Raleigh | 200 ft |
9/16 | Morgan Smith | HS Lady Slammers (Smith) | Raleigh | 200 ft |
9/30 | Savanna Mullins | HS OBX Softball | Clayton | 200 ft |
9/30 | Victoria Sasser | HS Team NLTC Showcase | Clayton | 200 ft |
9/30 | Natalee Meads | HS High Voltage (Swayne) | Rocky Mount | 200 ft |
9/30 | Isabelle Davis | HS Carolina Elite SC (Cox) | Loris | 200 ft |
9/30 | Isabelle Davis | HS Carolina Elite SC (Cox) | Loris | 200 ft |
9/30 | Ryleigh St.George | HS East Coast Bandits (Tiny) | Loris | 200 ft |
9/30 | Gracy Edwards | 14U Lady Dukes Gold (Clark) | Loris | 200 ft |
9/30 | Khia Miles | 14U Fastpitch Freedom (Red) | Loris | 200 ft |
9/30 | Marley Cumbie | 14U Carolina Cardinals (Gore/Lewis) | Loris | 200 ft |
10/7 | Anna Summerlin | HS Shockers II | Greenville | 200 ft |
10/7 | Lauren Weston | HS Carolina Xtreme (07) | Greenville | 200 ft |
10/7 | Angel Purcell | HS Carolina Change-Ups (Gold) | Greenville | 200 ft |
10/7 | Madison Jones | HS Carolina Elite (Dodson) (2027/2028) | Cary | 200 ft |
10/7 | Izzy Bruno | HS Mojo (Tucker) | Cary | 200 ft |
10/7 | Imari Jordan | HS Firecrackers SC (Black) | Florence | 200 ft |
10/15 | Kaley Holmquist | HS Rebellion (Wall) | Raleigh | 200 ft |
10/15 | Kaley Holmquist | HS Rebellion (Wall) | Raleigh | 200 ft |
10/15 | Kaley Holmquist | HS Rebellion (Wall) | Raleigh | 200 ft |
10/15 | Lucy Koch | HS Rebellion (Wall) | Raleigh | 200 ft |
10/15 | Lucy Koch | HS Rebellion (Wall) | Raleigh | 200 ft |
10/15 | Palmer Martin | HS Rebellion (Wall) | Raleigh | 200 ft |
10/15 | Brittany Stephens | HS Garner Elite ((24/25/26) | Raleigh | 200 ft |
10/15 | Brittany Stephens | HS Garner Elite ((24/25/26) | Raleigh | 200 ft |
10/15 | Lauren McMahon | HS Garner Elite ((24/25/26) | Raleigh | 200 ft |
10/15 | Lauren McMahon | HS Garner Elite ((24/25/26) | Raleigh | 200 ft |
10/15 | Bailey Radford | HS Garner Elite ((24/25/26) | Raleigh | 200 ft |
10/15 | Olivia Seamster | HS Lake Country Crushers (Dean) | Raleigh | 200 ft |
10/15 | Olivia Seamster | HS Lake Country Crushers (Dean) | Raleigh | 200 ft |
10/15 | Reagan Wray | HS Holly Springs Thunder | Raleigh | 200 ft |
10/15 | Ella Poulk | HS Holly Springs Thunder | Raleigh | 200 ft |
10/15 | Delaney Maynard | HS Triangle Lightning (Black) | Raleigh | 200 ft |
10/15 | Izzy West | HS Carolina Stingers (Smith) | Raleigh | 200 ft |
10/15 | Payton Wood | HS Carolina Storm Surge (08) (TeamRee) | Raleigh | 200 ft |
10/15 | Kilah Merritt | HS Cleveland Angels (28/29) | Raleigh | 200 ft |
10/15 | Addy Stanley | HS Infinity Fastpitch | Raleigh | 200 ft |
10/21 | Carolyn Hodge | HS Triangle Lightning (Cooke) | Kinston | 200 ft |
10/21 | Addisyn Stayskal | HS Scotland Bombers | Nichols | 200 ft |
10/21 | Jasmine Wagner | HS Next Top Recruits (Fayetteville) | Nichols | 200 ft |
10/28 | Paris Chavis | HS NC Dominators (Spell) | Clayton | 200 ft |
10/28 | Lailah Gibson | HS Cleveland Angels (08/09) | Clayton | 200 ft |
10/28 | Kalissa Williams | HS Lady Venom (07) | Clayton | 200 ft |
10/28 | Savanna Mullins | HS OBX Softball | Clayton | 200 ft |
10/28 | Sara Coleman | HS Mojo (Johnson) | Clayton | 200 ft |
10/28 | Hailey Mickey | 12U Carolina Naturals | Clayton | 200 ft |
10/28 | Brooklyn Davis | 12U Carolina Naturals | Clayton | 200 ft |
10/28 | Michelle Wirth | 12U Carolina Naturals | Clayton | 200 ft |
10/28 | Ryleigh Tortual | 12U Carolina Naturals | Clayton | 200 ft |
10/28 | Kileigh Cameron | HS Lady Heels (07/08) (McDonald) | Wendell | 200 ft |
10/28 | Kileigh Cameron | HS Lady Heels (07/08) (McDonald) | Wendell | 200 ft |
10/28 | Samantha Braddy | HS Lady Heels (07/08) (McDonald) | Wendell | 200 ft |
10/28 | Jordynn Pernell | HS Lady Heels (07/08) (McDonald) | Wendell | 200 ft |
10/28 | Grace Rokos | HS Port City Thunder Elite | Wendell | 200 ft |
10/28 | Grace Rokos | HS Port City Thunder Elite | Wendell | 200 ft |
10/28 | Lauren Hall | HS Port City Thunder Elite | Wendell | 200 ft |
10/28 | Ronetta Gurly | HS Rebellion (Blue) | Wendell | 200 ft |
10/28 | Julieana McAllister | HS Rebellion (Blue) | Wendell | 200 ft |
10/28 | Emma Bailey | HS High Voltage (Swayne) | Wendell | 200 ft |
10/28 | Marley Harrell | HS High Voltage (Swayne) | Wendell | 200 ft |
10/28 | Analiza Whittlesey | HS Lady Dukes Triangle | Wendell | 200 ft |
10/28 | Erin McDuffie | HS VC Elite (Garrett) | Wendell | 200 ft |
10/28 | Maddy Lambert | HS Team NLTC Showcase | Wendell | 200 ft |
10/28 | Wynteroee Glenn | HS Lady Dukes (Colleran) | Wendell | 200 ft |
10/28 | Mack Lucas | HS Infinity Fastpitch | Wendell | 200 ft |
11/4 | Bailey Radford | HS Garner Elite (24/25/26) | Cary | 200 ft |
11/4 | Kay Eldred | HS Firecrackers SC (Black) | Cary | 200 ft |
11/4 | Callie Lambert | HS Carolina Elite (Deaton) | Cary | 200 ft |
11/4 | Berkeley Miller | HS Carolina Shockwave (Teal) | Greenville | 200 ft |
11/4 | Berkeley Miller | HS Carolina Shockwave (Teal) | Greenville | 200 ft |
11/4 | Angel Purcell | HS Carolina Change-Ups (Gold) | Greenville | 200 ft |
11/4 | Annabelle Spivey | HS MC Diamond Divas | Nichols | 200 ft |
11/4 | Tiara Stueck | HS Scotland Bombers | Nichols | 200 ft |
11/4 | Charisma Williams | HS SC United | Nichols | 200 ft |
11/4 | Victoria Porter | HS Carolina Fury | Nichols | 200 ft |
11/4 | Haven Wittkofsky | HS NC Cyclones | Nichols | 200 ft |
11/4 | Maci Collins | 12U Carolina Pistols (Beck/Conner) | Nichols | 200 ft |
11/11 | Anna Armstrong | HS NLTC Crossfire Elite | Cary | 200 ft |
11/18 | Mia Best | HS All-American Fastpitch Elite (Moss) | Clayton | 200 ft |
11/18 | Terrie Thornton | HS All-American Fastpitch Elite (Moss) | Clayton | 200 ft |
11/18 | Ashanti Frazier | HS All-American Fastpitch Elite (Moss) | Clayton | 200 ft |
11/18 | Lauren Steiner | HS All-American Fastpitch Elite (Moss) | Clayton | 200 ft |
11/18 | Stephanie Davis | HS Team NLTC Showcase | Clayton | 200 ft |
11/18 | Takyra Boyd | 14U NC Cyclones (Jade) | Nichols | 200 ft |
11/18 | Takyra Boyd | 14U NC Cyclones (Jade) | Nichols | 200 ft |
11/18 | Ja’ Miesauna Montgomery | HS Darlington Ice | Nichols | 200 ft |
11/18 | Abby McManus | HS Darlington Ice | Nichols | 200 ft |
11/18 | Hayleigh Atkinson | HS Dixie Chix | Nichols | 200 ft |
12/2 | Anna Armstrong | HS Crossfire Premier | Clayton | 200 ft |
12/2 | Tiatana Bates | HS Lady Dukes Triangle | Clayton | 200 ft |
12/2 | Briana Wilson | HS Carolina Change-Ups | Clayton | 200 ft |
12/2 | Zoey Thomas | HS Southern Chaos (Brewer) | Clayton | 200 ft |
12/3 | Addison Wilcox | 14U NC Cyclones (Jade) | Loris | 200 ft |
12/3 | Angel Chavis | 14U Karolina Elite Lightning | Loris | 200 ft |
12/3 | Gracey Edwards | 14U Lady Dukes Gold (Clark) | Loris | 200 ft |
12/3 | Jamieauna Montgomery | HS Darlington Ice | Loris | 200 ft |
12/3 | Tiara Stueck | HS Carolina Pride | Loris | 200 ft |